EXC-24CE900U
DigiKey raktári szám
P12972TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P12972CT-ND - Vágott szalag (CT)
P12972DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EXC-24CE900U
Leírás
CMC 160MA 2LN 90 OHM SMD
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 90 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 1,75ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EXC-24CE900U modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,75ohm
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
0,049" H. x 0,039" Sz. (1,25mm x 1,00mm)
Max. magasság
0,024" (0,60mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
0504 (1210 metrikus), 4 kivezetéses
Impedancia / frekvencia
90 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
160mA