ERZ-VF2M391
DigiKey raktári szám
P7354TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P7354CT-ND - Vágott szalag (CT)
P7354DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERZ-VF2M391
Leírás
VARISTOR 390V 300A 2SMD JLEAD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
390 V 300 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 2-SMD, J-kivezetés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ERZ-VF2M391 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
429 V
Lökőáram
300 A
Sorozat
Energia
19J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. AC feszültség
250 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Max. DC feszültség
320 V
Tokozás
2-SMD, J-kivezetés
Varisztor feszültség (min.)
351 V
Alap típusszám
Varisztor feszültség (tip.)
390 V