ERZ-V14D330
DigiKey raktári szám
P7309-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERZ-V14D330
Leírás
VARISTOR 33V 2KA DISC 15.5MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 V 2 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 15,5mm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ERZ-V14D330 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
36 V
Lökőáram
2 kA
Sorozat
Energia
9,5J
Csomagolás
Ömlesztve
Aktív
Kapacitás / frekvencia
12200 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
20 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
26 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
30 V
Tokozás
Tárcsa 15,5mm
Varisztor feszültség (tip.)
33 V