ERZ-V05D220
DigiKey raktári szám
P7283-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERZ-V05D220
Leírás
VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 V 250 A Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 7mm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ERZ-V05D220 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
24 V
Lökőáram
250 A
Sorozat
Energia
0,7J
Csomagolás
Ömlesztve
Aktív
Kapacitás / frekvencia
1500 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
14 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
18 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
20 V
Tokozás
Tárcsa 7mm
Varisztor feszültség (tip.)
22 V