ERJ-U2RD4421X megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KOA Speer Electronics, Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
4.42 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERJ-U2RD4421X
DigiKey raktári szám
10-ERJ-U2RD4421XTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-U2RD4421X
Leírás
RES 4.42K OHM 0.5% 1/10W 0402
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
ERJ-U2RD4421X modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)