ERJ-U1TJ750U megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
75 Ohms ±5% 1W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERJ-U1TJ750U
DigiKey raktári szám
10-ERJ-U1TJ750UTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-U1TJ750U
Leírás
RES 75 OHM 5% 1W 2512
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ERJ-U1TJ750U modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
2512 (6332 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,252" H. x 0,126" Sz. (6,40mm x 3,20mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)