ERJ-U1TD4421U megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
4.42 kOhms ±0,5% 1W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERJ-U1TD4421U
DigiKey raktári szám
ERJ-U1TD4421U-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-U1TD4421U
Leírás
RES 4.42K OHM 0.5% 1W 2512
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
ERJ-U1TD4421U modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
2512 (6332 metrikus)
Méretek
0,252" H. x 0,126" Sz. (6,40mm x 3,20mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)