ERJ-S1DF4421U megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 10 770
Adatlap
Similar
YAGEO
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Vishay Dale
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
4.42 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W SMD ellenállás 2010 (5025 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERJ-S1DF4421U
DigiKey raktári szám
ERJ-S1DF4421U-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-S1DF4421U
Leírás
RES 4.42K OHM 1% 3/4W 2010
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ERJ-S1DF4421U modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
2010 (5025 metrikus)
Méretek
0,197" H. x 0,098" Sz. (5,00mm x 2,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)