ERJ-PA3D4421V
DigiKey raktári szám
ERJ-PA3D4421V-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-PA3D4421V
Leírás
RES SMD 4.42K OHM 0.5% 1/3W 0603
Részletes leírás
4.42 kOhms ±0,5% 0,333W, 1/3W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
EDA / CAD modellek
ERJ-PA3D4421V modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)