ERJ-P08J270V | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ERJ-P08J270V |
Leírás | RES SMD 27 OHM 5% 2/3W 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 27 Ohms ±5% 0,667W, 2/3W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ERJ-P08J270V modellek |
Kategória | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200, impulzustűrő |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±200ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,028" (0,70mm) |