ERJ-P06D6652V
DigiKey raktári szám
ERJ-P06D6652V-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-P06D6652V
Leírás
RES SMD 66.5 KOHM 0.5% 1/2W 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
66.5 kOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ERJ-P06D6652V modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)