ERJ-H2RF1203X
DigiKey raktári szám
10-ERJ-H2RF1203XTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-ERJ-H2RF1203XCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-ERJ-H2RF1203XDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-H2RF1203X
Leírás
RES 120K OHM 1% 1/10W 0402
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
ERJ-H2RF1203X modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)