ERJ-8BQJ1R3V
DigiKey raktári szám
P17641TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P17641CT-ND - Vágott szalag (CT)
P17641DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-8BQJ1R3V
Leírás
RES SMD 1.3 OHM 5% 1/2W 1206
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.3 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200, áramérzékelés Vastag réteg
EDA / CAD modellek
ERJ-8BQJ1R3V modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, áramérzékelés
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)