ERJ-6GEYJ915V
DigiKey raktári szám
P9.1MATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P9.1MACT-ND - Vágott szalag (CT)
P9.1MADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-6GEYJ915V
Leírás
RES SMD 9.1M OHM 5% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
9.1 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
ERJ-6GEYJ915V modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
-400/ +150ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)