ERJ-3RBD3480V megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
KOA Speer Electronics, Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
KOA Speer Electronics, Inc.
348 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERJ-3RBD3480V
DigiKey raktári szám
ERJ-3RBD3480V-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-3RBD3480V
Leírás
RES 348 OHM 0.5% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ERJ-3RBD3480V modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)