ERA-8PEB2403V
DigiKey raktári szám
10-ERA-8PEB2403VTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-ERA-8PEB2403VCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-ERA-8PEB2403VDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERA-8PEB2403V
Leírás
RES 240K OHM 0.1% 1/4W 1206
Részletes leírás
240 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség Vékonyrétegű
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)