ERA-6AED123V
DigiKey raktári szám
P123802TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P123802CT-ND - Vágott szalag (CT)
P123802DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERA-6AED123V
Leírás
RES SMD 12K OHM 0.5% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ERA-6AED123V modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)