EEH-ZU1V681UV
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZU1V681UVTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZU1V681UVCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZU1V681UVDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZU1V681UV
Leírás
CAP ALUMHYB 680UF 20% 35V SMD
Részletes leírás
680 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 9mohm 4000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
870 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
5.8 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
680 µF
Max. magasság (beültetve)
0,673" (17,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
9mohm
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 135°C