EEH-ZU1V471UV
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZU1V471UVTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZU1V471UVCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZU1V471UVDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZU1V471UV
Leírás
CAP ALUMHYB 470UF 20% 35V SMD
Részletes leírás
470 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 11mohm 4000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
750 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
5 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
470 µF
Max. magasság (beültetve)
0,516" (13,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
11mohm
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 135°C