EEH-ZU1H271UP
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZU1H271UPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZU1H271UPCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZU1H271UPDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZU1H271UP
Leírás
CAP ALUMHYB 270UF 20% 50V SMD
Részletes leírás
270 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 10mohm 4000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
825 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
5.5 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
270 µF
Max. magasság (beültetve)
0,661" (16,80mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
50 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
10mohm
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 135°C