EEH-ZU1E681UV
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZU1E681UVTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZU1E681UVCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZU1E681UVDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZU1E681UV
Leírás
CAP ALUMHYB 680UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
680 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 10mohm 4000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
795 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
5.3 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
680 µF
Max. magasság (beültetve)
0,516" (13,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
10mohm
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 135°C