EEH-ZU1E102UP
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZU1E102UPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZU1E102UPCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZU1E102UPDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZU1E102UP
Leírás
CAP ALUMHYB 1000UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 8mohm 4000 óra / 135°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EEH-ZU1E102UP modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Gyártó
Panasonic Industry
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
915 mA @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
6.1 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
1000 µF
Max. magasság (beültetve)
0,661" (16,80mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
8mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 135°C