EEH-ZS1V331P
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZS1V331PTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZS1V331PCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZS1V331PDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZS1V331P
Leírás
CAP ALUMHYB 330UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 14mohm 4000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EEH-ZS1V331P modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Panasonic Industry
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
525 mA @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
3.5 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,504" (12,80mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
14mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C