EEH-ZL1V820V
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZL1V820VTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZL1V820VCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZL1V820VDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZL1V820V
Leírás
CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 35V SMD
Részletes leírás
82 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 40mohm 2000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Tulajdonságok
Rezgésgátló
Búgóáram (alacsony frekvencián)
105 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
700 mA @ 100 kHz
Kapacitás
82 µF
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,252" (6,40mm)
Névleges feszültség
35 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 135°C