EEH-ZL1V470R
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZL1V470RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZL1V470RCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZL1V470RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZL1V470R
Leírás
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Részletes leírás
47 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 60mohm 2000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Tulajdonságok
Nagy rezgés
Búgóáram (alacsony frekvencián)
82.5 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
550 mA @ 100 kHz
Kapacitás
47 µF
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Névleges feszültség
35 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60mohm
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 135°C