EEH-ZL1V271V
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZL1V271VTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZL1V271VCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZL1V271VDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZL1V271V
Leírás
CAP ALUMHYB 270UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
270 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 20mohm 4000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Gyártó
Panasonic Industry
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Rezgésgátló
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (alacsony frekvencián)
285 mA @ 100 Hz
Típus
Hibrid
Búgóáram (magas frekvencián)
1.9 A @ 100 kHz
Kapacitás
270 µF
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,425" (10,80mm)
Névleges feszültség
35 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20mohm
Rögzítés módja
Felületszerelt
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 135°C