EEH-ZL1E820R
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZL1E820RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZL1E820RCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZL1E820RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZL1E820R
Leírás
CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
82 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 58mohm 2000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Tulajdonságok
Nagy rezgés
Búgóáram (alacsony frekvencián)
90 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
600 mA @ 100 kHz
Kapacitás
82 µF
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
58mohm
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 135°C