EEH-ZL1E681V | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | EEH-ZL1E681V |
Leírás | CAP ALUMHYB 680UF 20% 25V SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 680 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 14mohm 4000 óra / 135°C |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 135°C |
Gyártó Panasonic Industry | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Felhasználás autóipar |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tulajdonságok Rezgésgátló |
Alkatrész státusza Aktív | Búgóáram (alacsony frekvencián) 345 mA @ 100 Hz |
Típus Hibrid | Búgóáram (magas frekvencián) 2.3 A @ 100 kHz |
Kapacitás 680 µF | Méretek 0,394" átmérő (10,00mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,425" (10,80mm) |
Névleges feszültség 25 V | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm) |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 14mohm | Rögzítés módja Felületszerelt |
Élettartam / hőmérséklet 4000 óra / 135°C | Tokozás Radiális, Henger - SMD |