EEH-ZL1E681P
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZL1E681PTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZL1E681PCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZL1E681PDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZL1E681P
Leírás
CAP ALUMHYB 680UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
680 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 14mohm 4000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Tulajdonságok
Nagy rezgés
Búgóáram (alacsony frekvencián)
345 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2.3 A @ 100 kHz
Kapacitás
680 µF
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
14mohm
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 135°C