EEH-ZL1E471V
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZL1E471VTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZL1E471VCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZL1E471VDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZL1E471V
Leírás
CAP ALUMHYB 470UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
470 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 18mohm 4000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Tulajdonságok
Rezgésgátló
Búgóáram (alacsony frekvencián)
300 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2 A @ 100 kHz
Kapacitás
470 µF
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,425" (10,80mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
18mohm
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 135°C