EEH-ZL1E221XV
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZL1E221XVTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZL1E221XVCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZL1E221XVDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZL1E221XV
Leírás
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
220 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 24mohm 2000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Tulajdonságok
Rezgésgátló
Búgóáram (alacsony frekvencián)
150 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1 A @ 100 kHz
Kapacitás
220 µF
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,327" (8,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
24mohm
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 135°C