EEH-ZL1E151P
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZL1E151PTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZL1E151PCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZL1E151PDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZL1E151P
Leírás
CAP ALUMHYB 150UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 38mohm 2000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Gyártó
Panasonic Industry
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Nagy rezgés
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (alacsony frekvencián)
120 mA @ 100 Hz
Típus
Hibrid
Búgóáram (magas frekvencián)
800 mA @ 100 kHz
Kapacitás
150 µF
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
38mohm
Rögzítés módja
Felületszerelt
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 135°C