EEH-ZC1H680P
DigiKey raktári szám
P15465TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P15465CT-ND - Vágott szalag (CT)
P15465DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZC1H680P
Leírás
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
Részletes leírás
68 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 4000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
EEH-ZC1H680P modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
187.5 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.25 A @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
68 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
50 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C