EEH-ZA1V271P nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Panasonic Industry
Raktáron: 9 005
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 1 470
Adatlap
Rubycon
Nichicon
Raktáron: 370
Chemi-Con
Raktáron: 455
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 504
270 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 20mohm 10000 óra / 105°C