EEH-ZA1H100R
DigiKey raktári szám
10-EEH-ZA1H100RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEH-ZA1H100RCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEH-ZA1H100RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZA1H100R
Leírás
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 50V SMD
Részletes leírás
10 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 120mohm 10000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEH-ZA1H100R modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
75 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
750 mA @ 100 kHz
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
10 µF
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Névleges feszültség
50 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
120mohm
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C