EEH-ZA1E331P
DigiKey raktári szám
P15439TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P15439CT-ND - Vágott szalag (CT)
P15439DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZA1E331P
Leírás
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
330 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 20mohm 10000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEH-ZA1E331P modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
375 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2.5 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20mohm
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C