EEH-ZA1E330R
DigiKey raktári szám
P15438TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P15438CT-ND - Vágott szalag (CT)
P15438DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZA1E330R
Leírás
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
33 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 80mohm 10000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEH-ZA1E330R modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
90 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
900 mA @ 100 kHz
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
33 µF
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80mohm
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C