EEF-HX0E331R4
DigiKey raktári szám
10-EEF-HX0E331R4TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEF-HX0E331R4CT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEF-HX0E331R4DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEF-HX0E331R4
Leírás
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 2.5 V Alumínium-polimer kondenzátorok 2917 (7343 metrikus) 4,5mohm 1000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EEF-HX0E331R4 modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 125°C
Gyártó
Panasonic Industry
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (magas frekvencián)
8.5 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Típus
Polimer
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Kapacitás
330 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
2.5 V
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
4,5mohm