EEE-TG1E101UP | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | EEE-TG1E101UP |
Leírás | CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 31 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 100 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 1ohm / 100kHz 1000 óra / 125°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | EEE-TG1E101UP modellek |
Kategória | Polaritás Poláris |
Gyrt. | Minősítések |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Búgóáram (alacsony frekvencián) 65 mA @ 120 Hz |
Alkatrész státusza Aktív | Búgóáram (magas frekvencián) 100 mA @ 100 kHz |
Kapacitás | Méretek 0,315" átmérő (8,00mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,244" (6,20mm) |
Névleges feszültség 25 V | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm) |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 1ohm / 100kHz | Rögzítés módja |
Élettartam / hőmérséklet 1000 óra / 125°C | Tokozás Radiális, Henger - SMD |
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C | Alap típusszám |