EEE-HD1C470AP
DigiKey raktári szám
PCE4951TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PCE4951CT-ND - Vágott szalag (CT)
PCE4951DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEE-HD1C470AP
Leírás
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 16 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 5000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEE-HD1C470AP modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
70 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
119 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
4 Ohms
Kapacitás
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,228" (5,80mm)
Névleges feszültség
16 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C