EEE-HD1C470AP | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | EEE-HD1C470AP |
Leírás | CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 31 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 47 µF 16 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 5000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | EEE-HD1C470AP modellek |
Kategória | Minősítések |
Gyrt. | Felhasználás |
Sorozat | Búgóáram (alacsony frekvencián) 70 mA @ 120 Hz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Búgóáram (magas frekvencián) 119 mA @ 10 kHz |
Alkatrész státusza Aktív | Impedancia 4 Ohms |
Kapacitás | Méretek 0,248" átmérő (6,30mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,228" (5,80mm) |
Névleges feszültség 16 V | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm) |
Élettartam / hőmérséklet 5000 óra / 105°C | Rögzítés módja |
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C | Tokozás Radiális, Henger - SMD |