EEE-FN1A330R
DigiKey raktári szám
10-EEE-FN1A330RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EEE-FN1A330RCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEE-FN1A330RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEE-FN1A330R
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 10 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 1,35ohm / 100kHz 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEE-FN1A330R modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Búgóáram (alacsony frekvencián)
58.5 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
90 mA @ 100 kHz
Kapacitás
Méretek
0,157" átmérő (4,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Névleges feszültség
10 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,169" H. x 0,169" Sz. (4,30mm x 4,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,35ohm / 100kHz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C