DSP2A-DC24V-R
DigiKey raktári szám
255-3722-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSP2A-DC24V-R
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPST-NO (2 Form A) 24VDC Tekercs Furatszerelt
Kategória
Tulajdonságok
Fordított tekercspolaritás
Gyrt.
Végződtetés módja
Sorozat
Védettség
teljesen szigetelt
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
19,2VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Rögzítés módja
Bekapcsolási idő
10 ms
Tekercs feszültsége
Kikapcsolási idő
5 ms
Érintkező kialakítása
DPST-NO (2 Form A)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 60°C
Névleges áram
5 A
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid (AgSnO)
Kapcsolási feszültség
250VAC, 125VDC - max.
Tanúsítvány
cURus, VDE
Max. kapcsolt teljesítmény
1500VA, 625W
Relé típusa
Tekercsáram
12.5 mA
Tekercs ellenállása
1.92 kOhms