35SVPK82M
DigiKey raktári szám
P122130TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P122130CT-ND - Vágott szalag (CT)
P122130DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
35SVPK82M
Leírás
CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
82 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 25mohm 1000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
35SVPK82M modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
48 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
960 mA @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Kapacitás
82 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
35 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
25mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 125°C