EEU-FM1E221
DigiKey raktári szám
P12383-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEU-FM1E221
Leírás
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 3000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EEU-FM1E221 modellek
Kategória
Felhasználás
Gyrt.
Búgóáram (alacsony frekvencián)
665 mA @ 120 Hz
Sorozat
Búgóáram (magas frekvencián)
950 mA @ 100 kHz
Csomagolás
Ömlesztve
Impedancia
56 mOhms
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C