EEU-ED2W220S
DigiKey raktári szám
P13560-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEU-ED2W220S
Leírás
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF 450 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EEU-ED2W220S modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
272 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
680 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,787" (20,00mm)
Névleges feszültség
450 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C