ECW-FD2W474K
DigiKey raktári szám
PCF1607-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECW-FD2W474K
Leírás
CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.47 µF Fóliakondenzátor 450V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECW-FD2W474K modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,496" H. x 0,256" Sz. (12,60mm x 6,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,441" (11,20mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,591" (15,00mm)
Névleges DC feszültség
450V