TQ2SA-24V-Y megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
Panasonic Industry
Raktáron: 121
Adatlap
Raktáron: 0
Raktáron: 635
Ehhez nincs kép: TQ2SA-24V-Y
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TQ2SA-24V-Y
DigiKey raktári szám
255-TQ2SA-24V-YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TQ2SA-24V-Y
Leírás
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Gyártói standard átfutási idő
73 hét
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Bekapcsolási feszültség
18VDC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Tekercs feszültsége
24VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram
2 A
Tanúsítvány
CSA, UR
Kapcsolási feszültség
125VAC, 220VDC - max.
Max. kapcsolt teljesítmény
125VA, 220W
Tekercs ellenállása
2.88 kOhms
Tekercsáram
8.3 mA