HE1AN-AC240V
DigiKey raktári szám
255-1639-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HE1AN-AC240V
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 240V
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 240VAC Tekercs lemezre szerelhető
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyrt.
Végződtetés módja
Dugaszolható, Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
168VAC
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási feszültség
36VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
30 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
30 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 55°C
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid (AgSnO)
Névleges áram
30 A
Tanúsítvány
CSA, VDE, UR
Kapcsolási feszültség
277VAC, 30VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
8310VA, 900W
Tekercs ellenállása
26.37 kOhms
Tekercsáram
9.1 mA