DSP2A-DC24V-R | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 255-3722-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | DSP2A-DC24V-R |
Leírás | RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | univerzális relé DPST-NO (2 Form A) 24VDC Tekercs Furatszerelt |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Tulajdonságok Fordított tekercspolaritás |
Gyrt. | Végződtetés módja tű |
Sorozat | Védettség teljesen szigetelt |
Csomagolás Ömlesztve | Bekapcsolási feszültség 19,2VDC |
Alkatrész státusza Aktív | Kikapcsolási feszültség 2,4VDC |
Rögzítés módja | Bekapcsolási idő 10 ms |
Tekercs feszültsége | Kikapcsolási idő 5 ms |
Érintkező kialakítása DPST-NO (2 Form A) | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 60°C |
Névleges áram 5 A | Érintkező anyaga Ezüst-ón-oxid (AgSnO) |
Kapcsolási feszültség 250VAC, 125VDC - max. | Tanúsítvány cURus, VDE |
Max. kapcsolt teljesítmény 1500VA, 625W | Relé típusa |
Tekercsáram 12.5 mA | Tekercs ellenállása 1.92 kOhms |